• Nápověda

• Úvodem

• "Informační systém by měl pomáhat, nikoli přidávat nadbytečnou práci..."

Přestože námi vybraný školní informační systém EduPage nabízí celou škálu užitečné funkcionality, vzhledem k velikosti naší školy jsme se rozhodli využívat jen ty funkce, které podpoří jak vzájemnou informovanost (mezi školou a Vámi rodiči), tak i usnadní základní administrativu.

Podporovaná agenda pro ZŠ i MŠ:

• Rozvrhy, události

• Evidence docházky, elektronické omluvenky

• Informace o učivu v hodinách a domácí úkoly

• Jídelní lístky, odhlášky obědů

• Kroužky (vč. přihlašování)

• Webové stránky školy, prezentace z událostí/akcí

• Vzájemná komunikace, informace (elektronická nástěnka), ankety, chat

(Zatim) nepodporovaná agenda:

• Známky - papírová forma žákovských knížek je menšími dětmi mnohem lépe vnímána
            • Elektronické platby (obědy, akce, …)

• Učivo pro procvičování

• Online testy, podpora online výuky

• Suplování
            • atp.

Důležité: Pokud máte nějaký tip - jak z vlastních zkušeností o využití/nastavení systému EduPage na jiné škole nebo na informaci, která by měla být uvedena v nápovědě či webových stránkách školy - neváhejte nás kontaktovat.