• Nápověda

• Komunikace

• Jedním z cílů nasazení školního informačního systému EduPage na naší škole je podpora vzájemné informovanosti mezi školou a Vámi rodiči, stejně jako snadnost vzájemné komunikace.

V rámci systému jsou podporovány následujcíí formy komunikace:

• individuální zasílání zpráv konkrétním adresátům
            • hromadné zasílání zpráv, podpora hromadných diskuzí (chatů)
            • diskuze k zadaným úkolům (dotazy)
            • třídní nástěnky
            • dotazníky, průzkumy
            • atp.

Zprávy (hromadné i individuální) je možno zasílat jak učitelům a pracovníkům školy, tak i rodičům spolužáků Vašeho dítěte.

Podrobnější informace k zasílání zpráv v systému EduPage a k vyplňování dotazníků a průzkumů naleznete na odkazovaných stránkách výrobce.

Mobilní aplikace

Hlavním informačním kanálem aplikace EduPage je agenda "Zprávy", skrze kterou budete informování o všech průběžných událostech týkajících se Vašeho dítěte. (Tip: Vyřízené zprávy můžete označit jako přečtené/vyřízené gesty - odtažením vlevo/vpravo.)

Dalším komunikačním kanálem je agenda "Chat", podporující jak individuální komunikaci (s pracovníky školy nebo rodiči spolužáků Vašeho dítěte), tak i skupinovou konverzaci.

Dalšími agendami podporujícími Vaši informovanost jsou agendy "Přihlašování / Průzkumy" (skrze kterou máte možnost přihlásit své dítě do kroužků nebo vyplnit oznámená dotazníková šetření) a agenda "Fotky / Nástěnka" (pro náhled na třídní nástěnku a publikované fotografie).

Webová aplikace

Podobně jako v případě mobilní aplikace je hlavním informačním kanálem webové aplikace EduPage agenda "Zprávy", skrze kterou budete informování o všech průběžných událostech týkajících se Vašeho dítěte.

Prostřednictvím agendy "Zprávy" můžete rovněž zaslat jak individuální, tak hromadnou zprávu pracovníkům školy nebo rodičům spolužáků Vašeho dítěte. Obrazovku zpráv i chatů si můžete rovněž zpřístupnit využitím předmětné ikony v horní stavové liště (vpravo).

Z hlavní obrazovky aplikace jsou dále přístupny agendy pro "Přihlašování / Průzkumy" (skrze kterou máte možnost přihlásit své dítě do kroužků nebo vyplnit oznámená dotazníková šetření) a agendy "Fotky" a "Nástěnka" (pro náhled na třídní nástěnku a publikované fotografie).

• Sokolská 81
        66446 Silůvky