• Nápověda

• Oznámení, upozorňování

• Mobilní aplikace informačního systému EduPage je ve standardním nastavení velmi "upovídaná" (generuje mnohá oznámení, která mohou být obtěžující).

Tato oznámení (notifikace) jsou naštěstí uživatelsky konfigurovatelná - doporučujeme přizpůsobit si je vlastním potřebám (můžete zvážit vypnutí oznámení např. o domácích úkolech či zadané absenci žáka). Nastavení lze provést v menu aplikace ("tři čárky" vlevo nahoře), položka "Nastavení" a následně položka "Notifikace".

Podrobnější informace k nastavení mobilní aplikace a notifikací lze nalézt na stránkách výrobce.

Tip: Aplikace EduPage podporuje tzv. gesta (swipe) -- odsunutim zprávy vlevo/vpravo ji můžete označit jako přečtenou, resp. archivovat nebo smazat.

Nastavení oznámení (notifikací) mobilní aplikace - stejně jako odebrání dříve zaregistrovaného zařízení - lze provést i prostřednictvím webové aplikace. Podrobněji viz nastavení (pravý horní roh), sekce "Můj profil" a podsekce "Moje zařízení".