• Nápověda

• Odhlášení obědů

• V rámci školního informačního systému EduPage podporujeme i správu jídelny naší školy - k dispozici tak máte jak kompletní přehled o jídelníčku (včetně alergenů), tak i možnost elektronického odhlašování (přihlašování) Vašich dětí ke stravě.

Odhlášení stravy je možné provádět pouze na celý den (pro děti z MŠ není tedy možné odhlásit pouze svačinku). Odhlášky je zapotřebí zadat nejpozději den předem do 15 hod. (s výjimkou pondělků, které je možné odhlásit vždy do pondělí 7:30 hod.)

1. den nemoci svého dítěte máte nárok na osobní odběr jídla připraveného do menu boxu. V tomto případě si v jídelníčku zvolte variantu "Menu BOX" - tuto změnu lze provést do 10 hodin téhož dne, ve kterém je strava vydávána.

Podrobnější informace k elektronickým odhláškám stravy naleznete na stránkách výrobce.

Mobilní aplikace

Elektronickou odhlášku celodenní stravy je možné zadat buď spolu s elektronickou omluvenkou nebo skrze specializovanou agendu "Jídelní lístek" dostupnou z hlavní obrazovky aplikace. (Podobně lze dříve odhlášenou stravu zpětně přihlásit.)

Požadavek na přípravu jídla do menu boxu volíte zakliknutím příslušné možnosti v menu oběda příslušného dne.

Webová aplikace

Elektronickou odhlášku celodenní stravy je prostřednictvím webové aplikace možné zadat skrze specializovanou agendu "Jídelna" (dostupná na hlavní stránce po přihlášení nebo skrze menu "Komunikace") dostupnou z hlavní obrazovky aplikace. (Podobně lze dříve odhlášenou stravu zpětně přihlásit.)

Požadavek na přípravu jídla do menu boxu zadáte výběrem této možnosti v menu oběda příslušného dne.