• Nápověda

• Přihlášení do systému

• Do školního informačního systému EduPage se můžete přihlásit jak prostřednictvím mobilní aplikace, tak i prostřednictvím webového prohlížeče.

Podrobnější nápovědu k přihlášení do systému naleznete na stránkách výrobce,

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace systému EduPage je k dispozici prostřednictvím standardních aplikačnich obchodů (Google Play, Apple App Store) jak pro telefony s operačním systémem Android, tak i Apple iOS.

Po instalaci aplikace a jejím následném otevření budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů - uživatelskému jménu (email) a heslu. Následně Vás přivítá hlavní obrazovka aplikace se základní agendou a možnoství otevření celého menu. Prostřednictvím ikony vlevo nahoře ("tři čárky") pak rozbalite plné menu aplikace, včetně možnosti výběru Vašeho dítěte (pokud jich ve škole máte více) a nastavení aplikace (doporučujeme omezit především četnost oznámení/notifikací dle vlastní libosti).

Podrobnější informace k nastavení mobilní aplikace naleznete na stránkách výrobce.

Webová aplikace

Do školního informačního systému naší školy se můžete přihlásit také prostřednictvím webového prohlížeče, a to prostřednictvím webových stránek školy na adrese https://zsamssiluvky.edupage.org/ (sekce "Přihlášení do systému"). Zde opět zadáte své přihlašovací údaje - uživatelské jméno (email) a heslo.

Po přihlášení budete přesměrování na hlavní obrazovku aplikace, k dispozici je i menu (pravý horní roh) pro výběr Vašeho dítěte (pokud jich ve škole máte více) a základní nastavení.

V rámci menu "Start" (tři čárky vlevo nahoře) máte k dispozici rozcestník nejvyužívanějších funkcí, v rámci menu "Úvod" (hvězdička) pak hlavní obrazovku webové aplikace.