• Nápověda

• Probrané učivo, DÚ

• Evidence probraného učiva slouží v případech absence žáků na výuce - zahrnuje jak zadané domácí úkoly, tak zejména učební látku probranou v zaměškaných hodinách.

V systému EduPage bude probrané učivo evidováno a zpřístupněno v rámci agendy elektronické třídní knihy, a to u jednotlivých odučených hodin. Jelikož chceme vést děti k samostatnosti, bude agenda domácích úkolů a písemek využívána především pro upozornění na významnější události (např. čtvrtletní písemky).

Podrobnější informace k agendě domácích úkolů lze nalézt na stránkách výrobce.

Mobilní aplikace

Evidence probraného učiva je dostupná skrze agendu "ETK / Rozvrh" (pozn. ETK = Elektronická Třídní Kniha), a to k jednotlivým odučeným hodinám a v rámci jednotlivých dnů. V rámci této agendy vidíte jak rámcové učební téma, tak i konkrétní učební látku probíranou v dané hodině. (Jednotlivé hodiny lze pro podrobnější informace rozkliknout.)

Upozornění na významnější domácí úkoly a písemky pak najdete v agende "DÚ / Písemky".

Webová aplikace

V rámci webové aplikace je evidence probraného učiva dostupná skrze agendu "Třídní kniha", a to k jednotlivým odučeným hodinám a v rámci jednotlivých dnů. V rámci této agendy vidíte jak rámcové učební téma, tak i konkrétní učební látku probíranou v dané hodině.