• Nápověda

• 2 a více dětí v MŠ/ZŠ

• Pokud máte v MŠ a/nebo ZŠ dvě či více dětí, je nezbytné jejich agendu (např. odhlašování obědů) vyřizovat pro každé dítě zvlášť - systém totiž nedokáže (a ani nemůže) předpokládat, zda při odhlašování jednoho svého ditěte má odhlásit i dítě další.

Všechny své děti máte přiřazeny ke svému rodičovskému účtu - do aplikace/systému se tedy hlásíte pouze svým rodičovským účtem, mezi agendou jednotlivých dětí se pak v aplikaci či na webové stránce přepínáte podle níže uvedených návodů.

Podrobnější informace k přepínání mezi agendou více dětí naleznete na stránkách výrobce systému.

Mobilní aplikace

Po přihlášení do mobilní aplikace vidíte jméno dítěte, jehož agendu právě aktivně spravujete, v horní části obrazovky. Pokud chcete spravovat agendu jiného svého dítěte, vyberete jej přes hlavní menu aplikace ("tři čárky vlevo nahoře").

Webová aplikace

Po přihlášení do webové aplikace vidíte vpravo nahoře informaci o aktuálně přihlášeném uživateli ("Jste přihlášen jako"). Rozkliknutím tohoto tlačítka se můžete přepínat mezi agendou svých dětí.