• Novinky

• Atletické závody

• My jsme Vám ty medaile přinesli!!!

V úterý 28. června se celá naše škola vydala MHD autobusem do Radostic a zde na „zastrčené“ hřiště v lese nad obcí. Medaile jsme si samozřejmě nerozdali sami mezi sebou, ale bojovali jsme o ně s dětmi ze ZŠ Prštice a ZŠ Radostice. Děti urputně soutěžily ve čtyřech atletických kategoriích a to ve skoku dalekém, v hodu tenisovým míčkem ve sprintu a v běhu na 300 metrů. Borci se pěkně vybarvili mezi všemi našimi třídami. Z 1. třídy se naše reprezentantka Kamilka Krejčiříková umístila na krásném 3. místě a za druháky vybojoval Tadeáš Jíra úžasné 1. místo. Z třeťáků se na stupínku vítězů postavili Tomáš Kolovrat na 3. a David Šenkýř na 1. místě a Sára Kluková na 2. a Peri Yilmaz na 1. místě. Kdybychom neměli s sebou vydatný fandící tým, tak by určitě nevyhráli. Děcka, gratulujeme!!!

Tereza Dvořáková

• Rozlučka se třeťáky

• Kdo by to byl řekl, že 6 let dokáže utéct tak rychle. Je to doba, kterou strávila většina třeťáků v naší školce a škole. Zažily jsme s nimi spoustu zajímavých dní, a proto jsme se s nimi chtěly před jejich odchodem na jiné školy rozloučit. V pátek 24.6. večer jsme se sešli na školním hřišti a nejdříve se řádně posilnili pizzou. Potom už následovaly závody pěti družstev, do kterých se děti rozlosovaly. Během večera hledaly a plnily úkoly, běhaly štafetové závody a házely na cíl. Za všechny disciplíny získávaly body. Po závodech na děti čekala sladká odměny od pana Mazúra v podobě zákusků a kofoly. Po součtu všech bodů byly vyhlášeny výsledky a vítězové. Přesto pro nás byli nejlepší všichni, protože soutěžili naplno a se zaujetím. Během večera byla příjemná atmosféra plná smíchu, zábavy a dobrodružství. A to stejné bychom rády popřály dětem. Aby si našly v nových školách další kamarády, chodily tam rády a naučily se spoutu nového. Petra Strádalová a Tereza Dvořáková